Deelname:
In totaal zullen er 48 Ulepanners en gasten zijn, verdeeld over 15
strijdende teams, waarvan er 13 compleet zijn.
|
|
Weekend verslag
Traditioneel zal het team dat vierde wordt in een weekend een verslag schrijven over dit weekend.
Op dit moment is nog niet bekend welk team dit keer aan de beurt is.
|
Verslagen
Het weekend volgens:
|
door:
UitslagenZaterdag Cup23 maart 2019
| Team | Zat1 | Zat2 | Zat3 | Zat4 |
---|
1 | The Fruitbasket | 3 | 5 | 3 | 4 | 15 | 2 | Vuile wind | 2 | 3 | 5 | 5 | 15 | 3 | Bèta-versie 3.1 | 5 | 8 | 1 | 2 | 16 | 4 | Spirit | 14 | 1 | 2 | 3 | 20 | 5 | Je bent zelf | 6 | 10 | 9 | 1 | 26 | 6 | De Feestcommissie | 1 | 9 | 10 | 8 | 28 | 7 | De Batheendjes | 9 | 6 | 4 | 9 | 28 | 8 | Wonderteam | 4 | 7 | 13 | 7 | 31 | 9 | The Good Old | 10 | 2 | 7 | 13 | 32 | 10 | Joyride | 12 | 4 | 6 | 11 | 33 | 11 | Suzanne Berends | 7 | 12 | 8 | 10 | 37 | 12 | MAC Bunny | 8 | 11 | 12 | 12 | 43 | 13 | Team Ollie | 13 | DNC(14) | DNC(14) | 6 | 47 | 14 | Loebas | 11 | 13 | 11 | 14 | 49 |
Zondag Cup24 maart 2019 | Team | Zon1 | Zon2 |
---|
1 | Vuile wind | 2 | 2 | 4 | 2 | Spirit | 7 | 1 | 8 | 3 | The Fruitbasket | 3 | 6 | 9 | 4 | Wonderteam | 9 | 3 | 12 | 5 | De Bereboot | 8 | 5 | 13 | 6 | The Good Old | 6 | 7 | 13 | 7 | De Batheendjes | 1 | 13 | 14 | 8 | De Feestcommissie | 4 | 11 | 15 | 9 | Loebas | 13 | 4 | 17 | 10 | Team Ollie | 5 | 14 | 19 | 11 | MAC Bunny | 11 | 10 | 21 | 12 | Bèta-versie 3.1 | 14 | 8 | 22 | 13 | Suzanne Berends | 15 | 9 | 24 | 14 | Je bent zelf | 12 | 12 | 24 | 15 | Joyride | 10 | DSQ(16) | 26 |
|
Deelnemers
Bèta-versie 3.1 Daan Kampherbeek René Verbeek Marjoleine Jonker
De Batheendjes Sanne Aalmers Lisa Aalmers Kiki Dekkers
De Bereboot Sjef (Brilbeer) van Beurden Patrick (Maatje) Kool Chris (Brombeer) Veenendaal
De Feestcommissie Joris
De Organisatie Marieke Versteegt Michiel Nijhof Laura Hoogenberg Paul Wassink Jacqueline Brevet Klaas-Jan Rozema
Je bent zelf Bas Sijtsma Jonne Kleinveld Koen Keus
Joyride Frank Dijkstra Ruben Bos Vera Bommeljè
Loebas Paul Roumen
MAC Bunny Guusje Bruin Jonne Lenior Reint Hendriks
Spirit Arno Overgaauw Mark de Groot Andre van Vliet
Suzanne Berends Maaike Raaphorst Suzanne Berends Koen Volkering
Team Ollie Naduah van Keulen Marillon Brevet Hillevi Boerboom
The Fruitbasket Paul Fahner Loes Kampherbeek Noor Limbeek Wout Kampherbeek
The Good Old Nico de Wilde Kaki Bik Wilco Brevet
Vuile wind Pieter de Haan Ineke Bos Gerben Soepenberg
Wonderteam Cas Hilke Jenneke van Beurden Joost Wilke
|