De teams




Voor dit jaar zijn er 17 valken beschikbaar per weekend.




De strijders om de cup

Anna
the stig
the suprise
de verrassing
via deze sneeky techniek van het alleen deelneme...
Team Jeroen
Jeroen Jeroen Coppoolse
Jelle Jelle De Lange
Katja Van Groesen
Caspar Arets
M.O.B.
Ronald van de Putte
Remy de Smit
Eva
brak
Aart Jan Brouwer
Rob je Bezouwen van
Rick Dijk van
Ronald Nooteboom
Zijn bezig onze kater weg te werken...
de Belofte
Hermen Jan Rijks
Ernst Moolenaar
Ruth ter Voort
Esther Meewis
In Arbeid
Ad Lems
Karel haighton
Wietse
Hazzle
lekker aan de slag; veel spanning en sensatie
Koffie
Richard Wicherts
Marijn Krijger
Ype van Dijk
meer hierover op: http://skzt.web-log.nl Het ...
CMW
Caroline van den Berg
Marit Boersma
Wouter Esveld
reefknuttels
Rob Lievaart
Susan Jedeloo
Jan van der Vlugt
Irma van Duin
Poseidon
Michiel Carlier
Chantal Kronenberg
Menno Van der Vaart
POCO POCO
Anja "zusje" Veenendaal
Ploni "zusje" Veenendaal
Chris "broertje" Veenendaal
Anja Veenendaal Ploni Veenendaal Chris Veenend...
Speedy Conzalez
Liesbeth de Graaf
Mark de Groot
Paul Roumen
Arriba, Arriba, omhoog, omhoog, het motto van de...
NZN
Mark
Bart
Rinze
dat boeit
Len Remmerswaal
Hennie metske
Nico de Wilde
Birgitte Bos
Chill Factor
Jolanda Wittenberg
Adwin Bogerd
Annemarie van der Slot
Nico Stom
Wind Chill Factor: When the wind makes the air ...
List en Bedrog
Klaas-Jan Rozema
Annemarie Heres
Arthur Arets
Laat het spel beginnen!
Miss Poes
Adèle Krabpoes Jeuken
Hester Studiepoes Zwiers
Joukje Krulpoes Jurjens
Waarom een andere naam? 1. met onze naam van vo...
Team Aquaplaning
Marieke Versteeg
Paul Wassink
Michiel Nijhof
Het team bestaat uit 3 zeilers: Naam, ...
m3
Marius Monen
Mathijs Goldschmidt
Martine Eversdijk
Race Team
Caspar bassie Arets
Ineke Duyf
Margot Sebregts
Huib van Waegeningh
HSL
Erwin Blowin - in - the Wind Heinen
Monique Pythagoras Lootsma
Geert Hello Tiger Smits
http://www.xs4all.nl/~soesmi/hsl%20homepage.htm ...
I love bakboord
Frits Mohren
Jeroen Smits
Mieke van Montfoort
Marijke Beersma
Bezemboot
Sonja Kruisinga
Robert Stok
Robert ten Voorde
ZEN-zeilers
Margot Lenos
Hilco Bekenkamp
Wim van Rhenen
Charan van Tijn
Momentje Stilte
Mathijs van de Griendt
Anne-Marie Gunnink
Hylke Steensma
Zeilvrienden, tegenstanders en fanatiekelingen! ...
Hulp troepen
Alex Bosman
Marja van der Heijden
Detmer Zandstra
De Organisatie
Raquel Krak van Bentum
Rob Landsmeer
Jan-Jasper van der Linde
Trainers
Cisco de Bruijn
Nik Petersen
Detmer Zandstra

Bekijk teams van BBCup 20
Bekijk teams van BBCup 19
Bekijk teams van BBCup 18
Bekijk teams van BBCup 17
Bekijk teams van BBCup 16
Bekijk teams van BBCup 15
Bekijk teams van BBCup 14
Bekijk teams van BBCup 13
Bekijk teams van BBCup 12
Bekijk teams van BBCup 11
Bekijk teams van BBCup 10
Bekijk teams van BBCup 9
Bekijk teams van BBCup 8


Nieuw team

Nog niet ingeschreven? Ronsel wat mensen, vorm een team en schrijf je in!
Inschrijven


Je eigen team

Log hier in om je team te beheren.

team naam:

Password: